Doručenie zdarma z adresy 40,00 €

O All4mobi

Spoločnosť All4mobi má 18 rokov skúseností s predajom príslušenstva. Vytvorili sme najväčší obchod s príslušenstvom pre telefóny v Poľsku XGSM.pl a teraz sme prítomní aj v niekoľkých ďalších krajinách. Naše obchody pôsobia v týchto krajinách:
- Česká republika all4mobi.cz,
- Slovensko all4mobi.sk,
- Rumunsko all4mobi.ro,
- Maďarsko all4mobi.hu,
- Bulharsko all4mobi.bg,
- Grécko all4mobi.gr.

Čoskoro otvoríme ďalšie obchody v ďalších krajinách s cieľom byť čoskoro prítomní v celej Európe. Neustále sa rozširujeme a chceme, aby si každý našiel to správne príslušenstvo pre svoj smartfón, tablet alebo inteligentné hodinky v all4mobi. Našou výhodou je široká ponuka jedinečných značiek, okamžité dodanie a bezproblémové vrátenie tovaru. Ak nechcete platiť za doručenie, doprava zadarmo je možná už od 50 eur. Vďaka rôznorodým možnostiam doručenia a bezpečným spôsobom platby si nakupovanie na all4mobi zamilujete.

O spoločnosti All4mobi


Príslušenstvo predávame od roku 2005. Najprv sme predávali príslušenstvo pre vreckové počítače a po uvedení telefónov iPhone a Galaxy Omnia na trh sme sa s príchodom éry smartfónov zamerali na vytvorenie najlepšieho sortimentu príslušenstva pre telefóny v Európe. S príchodom iPadu, ďalších tabletov a inteligentných hodiniek sme začali vytvárať rovnako široký sortiment pre tieto zariadenia a teraz môžeme s istotou povedať, že All4mobi je najkompletnejším sortimentom príslušenstva. Nájdete tu špičkové značky, originálne výrobky, ako aj jedinečný tovar, ktorý dokonale ochráni a skrášli váš smartfón.


Sme výhradným európskym distribútorom značiek ako Dexnor, Suritch alebo ERBORD.


V súčasnosti máme online obchody v Poľsku, Grécku, Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku a Bulharsku. Ponúkame rýchlu dopravu s doručením do 24 hodín až 72 hodín.


Tím All4mobi je rozdelený do niekoľkých oddelení. Zoznámte sa v krátkosti s každým z nich:


Oddelenie nákupu


Práve oni zabezpečujú nepretržité dodávky od našich partnerov a distribútorov, aby bol tovar neustále k dispozícii na predaj. Akonáhle niečo nie je na sklade, rýchlo reagujú a zabezpečujú, aby bola väčšina tovaru na webovej stránke pripravená na rýchle odoslanie. Neobávajú sa dodávok 2 ton v 150 balíkoch, pretože vedia, že sa na ne každý mesiac spoliehajú desaťtisíce zákazníkov.


Fotografické štúdio


Naši fotografi ukazujú na skutočnej fotografii, ako vyzerá tovar v ponuke. Snažia sa ukázať tovar taký, aký je, aby každý z našich zákazníkov vedel, čo kupuje, a bol so svojím nákupom spokojný. Okrem toho sú zodpovední za videá na youtube a príspevky na Instagrame.


Sklad


Ťažká fyzická práca, ale musí sa robiť tak, aby každý tovar našiel svoje miesto na regáloch a aby ho bolo možné rýchlo nájsť, aby sa zabezpečilo rýchle odoslanie zákazníkom. Dbajú na to, aby boli zásoby upratané a v poriadku, aby nedošlo k žiadnym chybám alebo poškodeniu výrobkov.


Preprava


Najväčší tím ľudí, ktorí každý mesiac zabalia viac ako 50000 objednávok. Pracujú od rána do večera, rozdelení na zmeny, aby zabezpečili, že všetky zásielky budú odoslané v deklarovanom termíne a že sa zásielky dostanú k našim zákazníkom bezpečne.


Služby zákazníkom


Sú to ľudia, s ktorými ste ako naši zákazníci v kontakte prostredníctvom e-mailu alebo telefónu. Sú priateľskí a vždy pripravení pomôcť a vyriešiť váš problém. Môžete sa na nich spoľahnúť v každej situácii. Videli a počuli už veľa, takže ich neprekvapí žiadna nezvyčajná situácia.


Produktoví manažéri


Vždy plní nápadov a hľadajú nové produkty. Sú na pozore pred novinkami a starostlivo rozširujú sortiment o výrobky, ktoré naši zákazníci chcú. Vďaka ich inovatívnemu mysleniu a odvahe zavádzať výrobky, ktoré iní nemajú v ponuke, sme lídrami v našom odvetví a naša ponuka je kompletná a jedinečná.


Oddelenie vrátenia tovaru a reklamácií


Pracujú rýchlo a bezchybne, aby v prípade vrátenia tovaru alebo reklamácie dostali zákazníci svoje peniaze späť čo najskôr. Vrátenie tovaru spracúvajú včas, pretože si vážia čas a peniaze našich zákazníkov.


Špeciálne operácie


Malé, ale prosperujúce oddelenie, ktoré neustále zlepšuje náš systém a uľahčuje život ostatným oddeleniam. Na prácu v tomto oddelení sú potrebné IT a magické zručnosti.

IdoSell Trusted Reviews
4.78 / 5.00 250 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-20
Rychle dorucenie, tovar v poriadku.
2024-05-31
Objednala som si obal na telefon.. Som veľmi spokojná, obal je naozaj super..je krásny ..Krajší ako na obrázku. Komunikácia a dodanie tovaru tiež v pohode. Odporúčam
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel