Doručenie zdarma z adresy 40,00 €

Reklamácia

- Ak sa počas používania zistí, že výrobok je poškodený, rozbitý alebo chybný, je predmetom záručnej reklamácie.
- Na všetky nami predávané výrobky sa vzťahuje záruka a máte plné právo na výmenu chybných výrobkov za nové alebo na vrátenie peňazí.
- Záručná doba by sa nemala zamieňať so životnosťou výrobku, t. j. dobou, ktorú môže tovar vydržať (pri správnom používaní vrátane starostlivosti a v závislosti od podmienok a intenzity používania).
- Na znečistenie a poškodenie spôsobené mechanickým poškodením alebo pádom sa záruka nevzťahuje.
- Zásielky zaslané na dobierku neprijímame!


Postup


Prihláste sa do svojho účtu v obchode a vyhľadajte objednávku s výrobkom, ktorý chcete reklamovať, kliknite na tlačidlo + Vybrať a potom vyplňte reklamačný formulár. Do 24-48 hodín v pracovných dňoch vás bude kontaktovať náš zamestnanec a bude vás informovať o ďalších krokoch potrebných v reklamačnom procese.
Prípadne nám môžete napísať e-mail, v ktorom opíšete svoju sťažnosť, ak je to možné, priložte rovno fotografie.
Ak zistíte, že na vybavenie reklamácie nám musíte zaslať výrobok, výrobok starostlivo ochráňte a zašlite spolu s reklamačným formulárom, ktorý ste dostali od nášho zamestnanca, na adresu predajne.


Paxy - All4Mobi
Bytčická 76, P.O. BOX 5
01681 Žilina
Mobil: +421 220570698Odpoveď dostanete najneskôr do 14 dní od prevzatia tovaru - zvyčajne do 2-5 pracovných dní.


V prípade, že sa zákazník obchodu nedohodne s našou spoločnosťou v súvislosti s vybavením reklamácie tovaru, má možnosť využiť mimosúdne spôsoby riešenia sporov. Prípadné spory vyplývajúce z kúpnej zmluvy môžu byť riešené prostredníctvom mediácie mediátormi Mediačného centra pri Rozhodcovskom súde pri Poľskej obchodnej komore vo Varšave, a to v súlade s pravidlami tohto súdu platnými v deň podania žiadosti o mediáciu.

IdoSell Trusted Reviews
4.77 / 5.00 217 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-05-15
Obal super len dodanie týždeň je dosť
2024-04-26
Rychle bezproblemove dodanie, spokojnost.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel