Doručenie zdarma z adresy 40,00 €

Tvrdené sklo / ochranná fólia

( počet produktov: 4 )

Kúpili ste si alebo plánujete kúpiť smartfón Realme 12 Pro / 12 Pro+ Plus a hľadáte sklo alebo fóliu na displej? Potom ste na správnom mieste. Obrazovka smartfónu je najdôležitejšou a zároveň jednou z najchúlostivejších častí telefónu. Nedovoľte, aby sa váš displej poškriabal alebo v horšom prípade rozbil. Máme aj sklo na fotoaparát, aby ste mohli robiť plnohodnotné fotografie bez obáv z náhodného poškodenia objektívov. Pozrite si našu ponuku a poskytnite svojmu zariadeniu Realme 12 Pro / 12 Pro+ potrebnú ochranu.

KolorKolor
Typ výrobkuTyp výrobku

FAQ - Často kladené otázky

#1 Môže sa tvrdené sklo pre Realme 12 Pro / 12 Pro+ rozbiť?

Áno. tvrdené sklo nie je nezničiteľné, ale chráni displej pred poškodením pri páde. Sklo sa teda môže poškodiť, ale displej by mal byť nepoškodený.

#2 Aké tvrdené sklo pre Realme 12 Pro / 12 Pro+ Plus?

Ak chcete ochrániť displej pred poškodením, najlepšie sa vám osvedčí tvrdené sklo s tvrdosťou 9H. Ak však potrebujete ochrániť displej Realme 12 Pro / 12 Pro+ pred poškriabaním bez toho, aby ste výrazne zväčšili jeho hrúbku, odporúčame vám zakúpiť si hydrogélovú fóliu, ktorá na ňom dodatočne absorbuje menšie škrabance. Všetky tieto produkty a mnohé ďalšie môžete získať v našom internetovom obchode All4Mobi.sk

#3 Zmestí sa sklo do puzdra Realme 12 Pro / Pro+ Plus?

Väčšina našich skiel pre Realme 12 Pro / 12 Pro+ bola navrhnutá tak, aby boli kompatibilné so všetkými zadnými puzdrami pre smartfóny. Ak sa však rozhodnete zakúpiť sklo s čiernymi rámčekmi pre celú plochu obrazovky vášho Realme 12 Pro / Pro+ Plus, odporúčame vám skontrolovať rozmery skla, aby ste ich mohli porovnať s maximálnymi rozmermi skla, ktoré sa zmestí do vami zvoleného puzdra. Tieto informácie sú uvedené pri každom puzdre Realme 12 Pro / 12 Pro+ z radu All4Mobi.

IdoSell Trusted Reviews
4.78 / 5.00 183 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-04-18
Rýchle dodanie
2024-03-29
Objednávka bola vybavená a doručená ešte skôr, ako bolo v podmienkach dodávky. Ďakujem
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel