Doručenie zdarma z adresy 40,00 €

Tvrdené sklo / ochranná fólia

( počet produktov: 5 )

Obrazovka smartfónu je jeho najdôležitejšou a najzraniteľnejšou súčasťou. Nedovoľte, aby sa váš displej poškriabal alebo, čo je horšie, rozbil. Chráňte ho tvrdeným sklom alebo ochrannou fóliou.
Ponúkame aj sklo na fotoaparát, ktoré chráni objektívy pred náhodným poškodením a zabezpečuje vysokú kvalitu fotografií.
Pozrite si našu ponuku a poskytnite svojmu zariadeniu Realme 12 tú najlepšiu ochranu!

Zobraziť len Zobraziť len
KolorKolor
Typ výrobkuTyp výrobku

FAQ - Často kladené otázky
#1 Môže sa tvrdené sklo pre Realme 12 rozbiť?

Áno, tvrdené sklá nie sú nezničiteľné. Chránia displej pred poškodením pri páde, ale samy sa môžu poškodiť. V takejto situácii by mal displej zostať nepoškodený.

#2. Má tvrdené sklo vplyv na výkon displeja telefónu Realme 12?

Odpoveď na túto otázku nie je jednoznačná, pretože na trhu je veľa výrobcov tvrdených skiel. V prvom rade stojí za zmienku, že obrazovky telefónov majú rôznu citlivosť na dotyk, čo môže spôsobiť, že displej bude reagovať o niečo horšie. Druhou vecou, ktorú treba poznamenať, je, že sa líši kvalita oleofóbnej vrstvy, ktorá okrem iného zabezpečuje, aby tvrdené sklo dobre kĺzalo.
Čo robiť, ak sklo ovplyvnilo používanie dotykového displeja Realme 12?
- V prvom rade nepodliehajte panike a neodtrhávajte sklo hneď ;) V prípade, že sa sklo poškodilo, je potrebné ho odstrániť.
- V nastaveniach telefónu Realme 12 povoľte možnosť "Zvýšiť citlivosť dotyku".
- Ak vám citlivosť obrazovky stále nevyhovuje, skontrolujte, či bolo sklo pre Realme 12 nainštalované rovnomerne, pretože to môže ovplyvniť jej citlivosť.

#3 Zmestí sa sklo do puzdra pre Realme 12?

Väčšina nami ponúkaných skiel pre Realme 12 je kompatibilná so všetkými zadnými puzdrami pre smartfóny.
V prípade skiel s čiernymi rámčekmi, ktoré pokrývajú celú plochu obrazovky, však odporúčame pred zakúpením puzdra skontrolovať rozmery skla a porovnať ich s maximálnymi rozmermi skla, ktoré sa zmestí do zvoleného puzdra. Informácie o maximálnych rozmeroch skla kompatibilného s daným puzdrom nájdete v popise výrobku v našom obchode All4Mobi.sk

IdoSell Trusted Reviews
4.77 / 5.00 251 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-30
Super!
2024-06-20
Rychle dorucenie, tovar v poriadku.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel