Doručenie zdarma z adresy 40,00 €

Tvrdené sklo / ochranná fólia

( počet produktov: 27 )

Zaujíma vás, ako ochrániť obrazovku telefónu Samsung Galaxy S24 Ultra 5G? Postarajte sa o ochranu jeho displeja výberom tvrdeného skla pre Galaxy S24 Ultra. Inštaláciou ochranného skla alebo fólie znížite riziko mechanického poškodenia obrazovky. Sú to malé výdavky a ochrana vášho telefónu S24 Ultra sa výrazne zvýši. Internetový obchod All4Mobi.sk ponúka široký sortiment výrobkov na ochranu nielen obrazovky telefónu Samsung Galaxy S24 Ultra, ale aj fotoaparátu smartfónu. Vyskúšajte si to sami!

Kúpili ste si Galaxy S24 Ultra a hľadáte ochranu displeja? Nemohli ste prísť na lepšie miesto. Vyberte si z našej ponuky pre Samsung Galaxy S24 Ultra 5G. Kúpte si sklo alebo ochrannú fóliu na displej a poskytnite mu takmer úplnú ochranu pred poškodením. Nedovoľte, aby sa váš displej, ktorý je zďaleka najpodstatnejšou súčasťou smartfónu, poškodil. Výberom skla alebo fólie z obchodu All4Mobi.sk si môžete byť istí, že kupujete nielen technicky kvalitný výrobok, ale aj za dobrú cenu, takže si môžete dlho užívať pokoj!

Zobraziť len Zobraziť len
KolorKolor
+ Rozšíriť- Skryť
ZnačkaZnačka
Typ výrobkuTyp výrobku

Kúpili ste si Galaxy S24 Ultra a hľadáte ochranu displeja?
Nemohli ste prísť na lepšie miesto. Vyberte si z našej ponuky pre Samsung Galaxy S24 Ultra 5G. Kúpte si sklo alebo ochrannú fóliu na displej a poskytnite mu takmer úplnú ochranu pred poškodením. Nedovoľte, aby sa váš displej, ktorý je zďaleka najpodstatnejšou súčasťou smartfónu, poškodil. Výberom skla alebo fólie z obchodu All4Mobi.sk si môžete byť istí, že kupujete nielen technicky kvalitný výrobok, ale aj za dobrú cenu, takže si môžete dlho užívať pokoj!

Odolné a plne kompatibilné sklo pre Samsung Galaxy S24 Ultra 5G

Displej je jednou z najdôležitejších a zároveň najcitlivejších častí smartfónu. Na čo by bol smartfón dobrý, ak nie na displej. Ľudia sa delia na dve skupiny. Tí, ktorí nechcú mať na displeji Samsung Galaxy S24 Ultra ani jeden škrabanec, aby mohli sledovať svoje obľúbené seriály a videá v čo najlepšej kvalite, a tí, ktorí radi žijú život na hrane, cítia adrenalín a vzrušenie bez toho, aby využili akúkoľvek ochranu displeja. Myslíme si však, že zabezpečiť, aby bol náš displej v čo najlepšom stave, je nesmierne dôležité, a ak chce niekto cítiť vzrušenie z používania smartfónu, môže si pozrieť videá z lezenia na vysoké objekty bez ochrany alebo nejaký horor. Ak ste si Samsung ešte nekúpili, potom vás možno napadne otázka, či má Galaxy S24 Ultra na displeji predinštalovanú fóliu. Nuž, spoločnosť Samsung fóliu na displej telefónu S24 Ultra 5G nenamontovala, takže ak sa ho chystáte kúpiť, potom vám vrelo odporúčame prezrieť si našu ponuku skiel a ochranných fólií v obchode All4Mobi.sk.

Je lepšie kúpiť tvrdené sklo alebo fóliu pre Galaxy S24 Ultra? Alebo snáď UV sklo?

Určite ste si všimli, že máme veľmi širokú ponuku skiel a fólií pre Samsung S24 Ultra. Ako sa v nej nestratiť a ako zistiť, ktoré riešenie je pre vás to pravé? Už sa ponáhľam s vysvetlením.
Ochranná fólia pre Samsung Galaxy S24 Ultra - Ide o najtenšie riešenie vytvorené pre ľudí, ktorí chcú chrániť displej bez zväčšenia jeho hrúbky. Hlavnou výhodou ochrannej fólie pre smartfón je, že sa pri páde nerozbije, a preto vydrží dlhšie. Chráni však skôr displej pred poškriabaním než pred poškodením.

Hydrogélová fólia pre Galaxy S24 Ultra - Ide o o niečo hrubšie vyhotovenie ako ochranná fólia. Vyznačuje sa tým, že má povlak, ktorý spríjemňuje posúvanie prstom po obrazovke a že drobné škrabance sa po krátkom čase vstrebú.

Tvrdené sklo pre S24 Ultra - Ak chcete komplexnú ochranu displeja, najlepšou voľbou je tvrdené sklo. Tvrdené sklo má tvrdosť 9H na Mohsovej stupnici, čo znamená, že veľmi dobre absorbuje nárazy a chráni obrazovku pred rozbitím. To však neznamená, že tvrdené sklo je nezničiteľné. V prípade pádu je možné, že sa sklo rozbije, ale váš displej zostane nepoškodený. Ponúkame aj sklo pre S24 Ultra s rámom, ktorý uľahčuje rovnomernú montáž skla. Môžeme vás však ubezpečiť, že sa nemusíte obávať inštalácie našich skiel. Každé z nich sa dá ľahko nainštalovať v pohodlí domova bez vzduchových bublín, a ak sa nejaké vyskytnú, môžete ich ľahko vytlačiť.

UV tvrdené sklo pre Samsung S24 Ultra 5G - Ide o sklo, ktoré má inú montáž ako všetky ostatné. Na jeho montáž musíte použiť UV lepidlo a UV lampu. Toto riešenie sa najčastejšie vyskytuje na smartfónoch so zakriveným displejom, ale nie je to pravidlom. Tieto sklá vynikajú lepšou priľnavosťou k obrazovke, čím sa znižuje pravdepodobnosť náhodného odlepenia vo vrecku alebo v kabelke.

Sklo na fotoaparát pre Galaxy S24 Ultra - Ide o tvrdené sklá, ktoré chránia šošovky smartfónu S24 Ultra pred rozbitím a poškriabaním. Vďaka montážnemu rámčeku je nalepenie skiel neuveriteľne jednoduché a rýchle, pretože sú umiestnené v aplikátore, takže ich môžete nalepiť všetky naraz.

FAQ - Často kladené otázky

#1 Je tvrdené sklo s tvrdosťou 9H pre okuliare S24 Ultra dostatočné?

Áno. tvrdené sklo plne ochráni displej v prípade pádu, takže nám obrazovka nepraskne. To však neznamená, že ochranné sklo bude celé. Existuje veľká pravdepodobnosť, že sa rozbije, ale svoju úlohu splní.

#2 Je tvrdené sklo vhodné pre Samsung Galaxy S24 5G?

Áno. naše sklo je vytvorené tak, aby dokonale vyhovovalo rozmerom vášho telefónu. Takže si môžete byť istí, že keď si kúpite príslušenstvo k smartfónu od XGSM.co.uk, bude kompatibilné so Samsung Galaxy S24 Ultra.

#3 Aké sklo je najjednoduchšie namontovať na displej telefónu Galaxy S24 Ultra?

Najjednoduchšie sklá, ktoré sa dajú namontovať na Galaxy S24 Ultra, sú tie, ktoré majú v balení montážny rám. Medzi ne patria napr: ERBORD Easy App, Spigen EZ FIT a ESR Protector Set. Všetky sa dodávajú s rámčekom - aplikátorom, vďaka ktorému je aplikácia skla jednoduchšia ako kedykoľvek predtým.

#4 Sú všetky sklá a fólie kompatibilné s čítačkou prstov na zariadení S24 Ultra?

V súčasnosti testujeme naše sklá na kompatibilitu s biometrickou čítačkou na telefóne S24 Ultra. Odporúčame však, aby ste po inštalácii skiel opätovne pridali snímač prsta a zvýšili citlivosť obrazovky.

#5 Oplatí sa nasadiť sklo na objektívy telefónu Galaxy S24 Ultra?

Spoločnosť Samsung nepochybne vytvorila telefón S24 Ultra s ohľadom na fotografovanie. Preto sa oplatí chrániť pred možným poškodením objektívov. Je to veľmi malý výdavok a ušetrí nás nutnosti výmeny objektívov v servise.

#6 Oplatí sa kúpiť ochranné sklo pre Samsung Galaxy S24 Ultra?

Prilepenie skla proti špehovaniu na obrazovku telefónu S24 Ultra má zjavné výhody aj nevýhody. Chcete sa dozvedieť viac - prečítajte si náš prehľad funkcií antispywarového skla v tomto článku.

IdoSell Trusted Reviews
4.78 / 5.00 236 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-20
Rychle dorucenie, tovar v poriadku.
2024-05-31
Objednala som si obal na telefon.. Som veľmi spokojná, obal je naozaj super..je krásny ..Krajší ako na obrázku. Komunikácia a dodanie tovaru tiež v pohode. Odporúčam
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel