Doručenie zdarma z adresy 40,00 €

OPLATÍ SA KÚPIŤ SKLO NA OCHRANU SÚKROMIA PRE SAMSUNG GALAXY S24 ULTRA?

2024-02-19

Prvýkrát som si sklo na ochranu súkromia všimol na kamarátovom iPhone 3GS na školskej chodbe. Bolo to už dávno, ale už vtedy bolo súkromie obrazovky telefónu pre niektorých fanúšikov technológií dôležité. V tom čase to bola drahá kuriozita, dnes je dostupná pre každého a niektorí si nevedia predstaviť používanie telefónu bez skla na ochranu súkromia.

Sklo na ochranu súkromia pre telefón S24 Ultra si cenia ľudia, pre ktorých je súkromie dôležité, aby zvedaví susedia v autobuse nič na telefóne nevideli, pretože s nasadeným sklom nie je obrazovku vidieť zboku. Sklo výrazne stmavuje displej, ale stále nie úplne, ale stmavuje obrazovku natoľko, že niekto z boku nie je schopný prečítať informácie na telefóne.

Sklo proti špehovaniu telefónu S24 Ultra má však aj niektoré nevýhody. Bohužiaľ, nefunguje rozpoznávanie odtlačkov prstov a rozpoznávanie tváre je možné, ak má sklo výrez pre prednú kameru. Takéto sklo je privatizačné sklo pre S24 Ultra od spoločnosti ERBORD. Sklo má malý otvor pre predný fotoaparát, čo znamená, že (selfie) fotografie nebudú vychádzať stmavené.
Ak hľadáte kryt, ktorý privatizuje, potom sa musíte zmieriť s problémom so snímaním odtlačkov prstov. Z tohto dôvodu pri skle s ochranou proti špehovaniu odporúčame vypnúť možnosť odomykania obrazovky odtlačkom prsta alebo používať alternatívne metódy, ako je heslo alebo vzor.

Uhol viditeľnosti v prípade antišpiónskeho skla je rôzny a "privatizácia" funguje najsilnejšie na maximálne zatemnenej obrazovke.

 

Vo všeobecnosti platí, že po aplikácii antispy skla na S24 Ultra z určitého uhla nevidíte na obrazovke nič, čo je niekedy nepríjemné, keď sa chcete len rýchlo pozrieť na čas a na obrazovke nič nevidíte (ale to je úloha antispy skla :). Keď sa človek pozerá zboku, má pocit, že osoba, ktorá telefón používa, sa pozerá na vypnutý displej. A o to ide.

 

Súhrnné informácie o antispy skle pre S24 Ultra:

Plusy:
+ súkromie

+ zabezpečenie údajov

+ stmavenie obrazovky (pre tých, ktorí nemajú radi svetlé obrazovky)

+ bezchybná citlivosť obrazovky
Mínusy

- problém so snímaním odtlačkov prstov

- Stmavnutie obrazovky (pre tých, ktorí majú radi jasnejšiu obrazovku)

- nutnosť odomykania alternatívnymi metódami

 

Privatizačné sklo sa ťažko porovnáva s bežným priehľadným sklom na obrazovku, keďže ide o výrobky s úplne odlišnými vlastnosťami, takže voľba, či si kúpiť antispywarové alebo bežné sklo, je na každom z vás individuálne. Nech už sa rozhodnete pre ktorékoľvek sklo pre Galaxy S24 Ultra, všetky nájdete na All4Mobi.sk

IdoSell Trusted Reviews
4.78 / 5.00 250 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-22
Rýchla objednávka, rýchle dodanie, tovar super. Ďakujem , super obchod :-)
2024-06-18
Vybavenie bolo rýchle
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel